Неймовірна історія українки, яка сьогодні виграла золото Олімпіади-2018

2184

Німецькі фігуристи Олена Савченко і Брюно Массо встановили світовий рекорд у довільній програмі на Олімпійських іграх в Пхенчхані і виграли “золото”.

Вони отримали за свій прокат 159,31 бали і перевершили власне досягнення (157,25), яке було встановлено в грудні в Фіналі Гран-прі в Японії.

Як відомо, Савченко – українська спортсменка, однак 15 років тому вона переїхала до Німеччини.

Історію її неймовірною боротьби описують українські журналісти.

Новая олимпийская чемпионка из Обухова Алена просыпается в 4 утра. Потому что в 4.30 ребенку надо выезжать из Обухова …

Posted by Юрий Бутусов on Mittwoch, 14. Februar 2018

“15 років тому вона виїхала з України, тому що вона була кращою парницею планети, а в Україні вона мала партнера, який тільки те й робив, що зривав стрибки. Українська федерація, яка була тим ще гніздом корупції, яке врешті-решт і вбило вид, відпустила фігуристку зі скандалом і змусила дівчину повернути навіть гроші за сукні “, – пише Тетяна Ніколаєнко.

У Німеччині українку також чекали труднощі.

“Олену поставили в пару з Робіном Шолкови, і у них тут же з’явилися перші успіхи. Все б було добре, але тут в пресу потрапила інформація, що їх тренер Штойер за часів НДР співпрацював зі Штазі. Після цього німецький уряд відмовився фінансувати пару”, – розповіла журналістка.

Однак Савченко не здалася і незабаром їй вдалося “порушити російську гегемонію в фігурному катанні”. Однак, Олімпіада в Сочі не принесла очікуваної перемоги з політичних міркувань.

Після цього її партнер відмовився від виступів. Однак Олена йшла до кінця.

Джерело: obozrevatel.com