“Негайно звільнити”: петиція проти Сергія Сивохо вже набрала більше 10 тисяч підписів

482
Сивохо

Петиція з вимогою звільнити радника секретаря РНБО з питань реінтеграції та відновлення Донбасу Сергія Сивоху з’явилася на сайті президента України Володимира Зеленського в розділі “Електронні петиції”.

Петицію “Про негайне звільнення радника секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергія Сивоху, як колаборанта і зрадника” подав у листопаді громадянин України Олександр Бугай. На сьогоднішній день її вже підписали 10417 українців, передає Today.ua.

Нагадаємо, що для розгляду президентом України Володимиром Зеленським петиція повинна набрати більше 25 тисяч голосів протягом трьох місяців.

У тексті звернення №22/077646-еп йдеться:

“В результаті того, що Сергій Сивохо є загрозою для суверенітету і безпеки нашої країни, є некомпетентною особою у справах національної безпеки і працює на користь агресора, пропонується звільнити Сергія Сивоху з посади радника секретаря Ради національної безпеки та оборони української держави”.

Раніше з’явилася петиція з вимогою звільнити Генерального прокурора України Руслана Рябошапку і замінити його колишнім заступником глави адміністрації Віктора Януковича Андрієм Портновим.

“Враховуючи важливість і терміновість встановлення справедливості по ключовим запитам суспільства, існують всі підстави стверджувати про низьку ефективність виконання Русланом Рябошапкой обов’язків генерального прокурора України і, як наслідок, його невідповідність займаній посаді”, — йдеться в петиції.

Також на сайті Зеленського з’явилася петиція про перенесення Офісу президента на Донбас.

До теми: “Сивохо може поїхати на площу в Донецьк і на колінах вибачатися там цілодобово” – Роман Скрипін