Небезпечна доставка поштою: у шахраїв з’явилася нова схема, яка загрожує українцям (відео)

1184

У соцмережах розповіли про новий шахрайський метод, який дозволяє обдурювати людей.

Виявилося, що навіть надійний раніше спосіб може призвести до втрати грошей, передає Дивогляд.

Неприємна історія, в яку потрапив чоловік, виглядає наступним чином:

  • Шахрай розмістив на популярному сайті оголошень пропозицію щодо продажу товару. У випадку оповідача він хотів придбати iPhone 12 Mini за 11 тис грн.
  • Він спитав у зловмисника, чи погоджується той надіслати товар доставкою, передбаченою сайтом оголошень, а той не був проти. Це може стати вирішальним моментом, бо ця послуга відома своєю надійністю.
  • Відповідач сплатив необхідну суму та почав чекати надходження товару. Через кілька днів він прийшов на пошту та перевірив посилку, але там замість смартфону були “сік, снікерс і шоколадка”. Звісно ж, оповідач відмовився від “смартфону” та згодом отримав сплачені кошти назад.

За словами чоловіка, згодом після цього інциденту він зустрів працівницю пошти. Вона йому розповіла, що після нього до відділення прийшов інший чоловік і хотів забрати посилку з аналогічною накладною. Виявилося, що шахраї шукають людей, які готові відвідати пошту та забрати чужу посилку за гроші (близько 200 грн).

Це може спрацювати, бо працівники пошти не завжди вимагають надати особисті документи. Якщо такий отримувач випереджає справжнього власника посилки, то шахрай отримує сплачені своєю жертвою гроші, які до отримання посилання зберігає сервіс для розміщення оголошень, так як доставка зазначається виконаною.
Додатково пропонуємо переглянути відео, де Станіслав Вознесенський поділився своїм досвідом:

@voznesensky8Развод по олх доставке, который я ещё не встречал. Прошу посмотреть до конца и поделиться

♬ оригинальный звук – Станислав Вознесенск

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини