Не захотіли: Зеленський заявив, що просив Байдена та ЄС ввести санкції проти Росії до вторгнення

425

Президент України Володимир Зеленський заявив, що просив США та ЄС ввести санкції проти Кремля. Подібне прохання повинно було стосуватися й російського диктатора Владіміра Путіна.

Як розповів український лідер в інтерв’ю для центральноазіатських ЗМІ, такий заклик він озвучив ще до повномасштабного вторгнення. Однак наш президент отримав відмову, – пише 24 канал

Усі сказали, що ні

Я просив президента Байдена (президента США, – ред.) та Європейський Союз запровадити санкції проти Кремля, Путіна, його оточення, енергетики (Росії – ред.) до моменту вторгнення, щоб він знав, що буде боляче. Щоб їх люди знали, що буде боляче економічно, – сказав Зеленський.

За його словами, прохання нашої держави проігнорували, Сполучені Штати та Європейський Союз відмовилися запроваджувати санкції. На той момент лідери виступили за те, що подібний крок буде здійснено лише у разі початку агресії.

“Усі сказали, що ні: спочатку крок мають зробити росіяни, а потім ми зробимо відповідні кроки. І що зрештою? У результаті великі людські втрати, непоправні. І мені здається, що це катастрофа. Мені здається, ми сидимо з вами в руїні. Вбиті люди, долі, знущання”, – додав він.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини