Не треба жити в постійному очікуванні масованого обстрілу, довіряйте тільки офіційній інформації, – Данілов

365

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов закликав українців “дуже обережно” ставитися до інформації та не жити у постійному очікуванні російських ракетних ударів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

Данілов звернув увагу, що на початку тижня у деяких ЗМІ з’явилася інформація про “сотні тисячі ракет, якими кошмаритимуть” Україну.

“Я хочу попередити, що до інформації потрібно дуже обережно ставитися, потрібно ретельно аналізувати. На сьогодні Росія займається величезним вкидом в наший інформаційний простір. В нашому інформаційному просторі також точиться війна. Хочу попередити деяких діячів, які викривляють інформацію, яка не відповідає дійсності, – ми повинні спиратися лише на офіційну інформацію, які дають особи, які мають стосунок до сектору безпеки і оборони. Фахівці, які називають себе військовими експертами і не вилазять з екранів телебачення, ютубів, я хотів би, щоб вони усвідомили – вони мають користувалися лише перевіреною інформацією”, – пояснив секретар РНБО.

За його словами, не треба постійно чекати “якихось неприємностей”.

“Очікування також небезпечне – коли людям кажуть, що завтра, післязавтра…хочу всіх заспокоїти, коли буде ракетний обстріл, влада про це буде обов’язково повідомляти. Не треба жити постійно в очікуванні якихось неприємностей. Є система оповіщення, вона працює”, – додав Данілов.