“Не сперечайся з дурнем, він зачавить досвідом” – Дробович про відмінність 9 травня в Україні та Росії

904

В Україні повинні відзначати День перемоги над нацизмом, незважаючи на Росію та її пропаганду. Українці зобов’язані пам’ятати про 8 млн загиблих осіб нашої країни.

Таку думку в ефірі “Україна 24” висловив глава Українського інституту національної пам’яті Антон Дробович. Він зазначив, що порівнювати святкування в Україні та РФ – це все одно, що сперечатися з дурнем, – пише Оbozrevatel.

“Не сперечайся з дурнем, він все одно зачавить тебе досвідом у цій справі. Тому не треба про це сперечатися, мається на увазі Росія в суперечці про свята. І друге, що важливо сказати – Україна має право відзначати перемогу не через те, що Путін хоче відібрати або Путін все це перетворює на токсичну історію, а через 8 млн наших людей, загиблих на ім’я перемоги над нацизмом. 8 млн людей загинули, це найважливіший аргумент”, – пояснив історик.

Дробович додав, що не потрібно звертати увагу на росіян та їхнє святкування Дня перемоги.

“Нехай божеволіють як можуть. Офіційна держпропаганда так налаштована, що вони самі себе отруюють, це їхня справа. Наша справа – в суперечках з ними не бути покусаними цими токсичними практиками, не брати їх”, – резюмував глава УІНП.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини