“Не шукайте ворогів серед своїх”: комбат “Купол” – про скандальне інтерв’ю і своє звільнення

621

За словами “Купола”, те, що потрапило до статті – це лише частина того, що він сказав під час інтерв’ю.

Колишній командир батальйону 46-ї окремої аеромобільної бригади Анатолій Козел “Купол” прокоментував своє скандальне інтерв’ю The Washington Post, після якого його перевели на іншу посаду.

Про це він написав у Facebook, – пише ТСН.

“Не так страшна відверта брехня, як напівправда. Особливо, грамотно скомпонована. От ніби і твої слова, думки. Але зліплені так до купи, що від контексту трішки не по собі . Щось схоже трапилося і зі мною”, – зазначив військовий.

За словами “Купола”, те, що потрапило до статті – це лише частина того, що він сказав під час інтерв’ю. І в ньому закладений зовсім інший зміст, ніж те, що він хотів донести до людей.

Він запевнив, що не хотів “втоптати в бруд українську армію”. Навпаки – має бажання “змінити її на краще, вдосконалити, щоб якнайшвидше і найефективніше наблизити нашу перемогу”.

“Купол” визнав, що дозволив собі під час інтерв’ю зайві емоції, адже тоді точилися дуже важкі бої. Він наголосив, що висловив свою власну думку, а не офіційну позицію керівництва Десантно-штурмових військ ЗСУ.

“Втім, наразі я з ним спілкуюся. Є конструктивний діалог і розуміння того, що потрібно змінити, щоб втрат було менше, а успіхів – більше.

І наостанок. Не шукайте зради там, де її немає. Не маніпулюйте на моїх емоціях і вирваних з контексту висловлюваннях. Бо якщо ми, українці, ворогуватимемо між собою, то станемо слабшими і вразливішими перед окупантами. Хіба ми цього хочемо?”, – підсумував військовий.

© Фото з соціальних мереж

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини