“Не передати словами, який я щасливий”: Хіменес-Браво отримав український паспорт

2373

Український телеведучий колумбійського походження, суддя проєкту “МастерШеф” на СТБ, ресторатор Ектор Хіменес-Браво набув українського громадянства.

Про це він написав 7 травня в Instagram, оприлюднивши також фото з українським паспортом у вигляді ID-картки в руках, передає Бульвар Гордона.

“Тепер офіційно я українець. Міністерство культури [та інформаційної політики] видало указ, щоб я отримав постійне місце проживання! Не передати словами, який я щасливий, адже мало хто спромогається такої великої честі”, – написав він.

“В Україні на одну талановиту людину стало більше”, – відреагували на новину фоловери Хіменеса-Браво.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Hector Jimenez-Bravo (@hectorjimenezbravo)

Хіменес-Браво народився в Колумбії. У 2011 році продюсери каналу СТБ запросили колумбійського шеф-кухаря посісти місце судді на проєкті “МастерШеф”.

Ектор Хіменес-Браво очолює міжнародну консалтингову компанію Bravo Restaurant Group, яка займається відкриттям ресторанів по всьому світу.

У 2016 році Хіменес-Браво відкрив у Києві ресторан китайської кухні, 2017-го – кондитерську, а 2018 року став співзасновником ресторану в’єтнамської кухні. Восени 2020 року відбулося відкриття його ресторану азійської кухні.

У лютому 2020 року Хіменес-Браво заявив, що почав вивчати українську мову, зобов’язавшись більше не писати в мережі пости російською мовою.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини