Не настільки сильний і точно не вічний, – Зеленський про Путіна

443

Президент України дав інтерв’ю центральноазіатським ЗМІ. Зеленський наголосив, що українці зараз зіткнулись з найнеадекватнішим ворогом за останні сто років.

Водночас Володимир Зеленський наголосив, що кремлівський очільник “не вічний”. Однак раніше він неодноразово наголошував на тому, що потрібно діяти швидко і боротись за країну, а не чекати смерті Путіна, – пише 24 канал.

“Що скаже Путін”

Володимир Зеленський сказав, що станом на сьогодні в України “найнеадекватніший” ворог, якого лише можна було уявити за останні сто років. Він наголосив що дружба між країнами Центральної Азії посилить та нашою державою посилить Україну.

Але що скаже Путін? Уявіть собі. Я б дуже хотів, щоб у нас було більше зустрічей, був діалог на рівні лідерів країн. Люди завжди домовляться і я в цьому абсолютно впевнений, – стверджує український лідер.

Президент також нагадав, що Путін “не настільки сильний і точно не вічний”. За його словами, він переконаний, що усі центральноазійські країни переживуть Кремль, а зокрема й російського диктатора.

Тому, як зазначив Зеленський, потрібно думати про те, що через 10 – 20 років буде між українцями та громадянами, наприклад, Казахстану, Киргизстану, Узбекистану.

“Якщо хтось когось не поважає, не буде ні контрактів, ні економік – нічого не буде, будуть візи, кордони, черги, не буде літаків, не буде великої кількості рейсів. А якщо люди поважають одне одного, то все буде дуже швидко”, – сказав він.

Володимир Зеленський також наголосив, що усвідомлює потребу посилення дружби з іншими країнами. За його словами, для цього він завжди готовий йти на перший крок.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини