“Не ховався за чужі спини”: український борець загинув у боях під Бахмутом

537

Жорстокі січневі бої із російськими окупантами під Соледаром забрали життя українського борця греко-римського стилю Володимира Полістранта.

21-річний сержант із Полтавської області виконував бойове завдання на Донбасі, і воно для нього стало останнім, – пише OBOZREVATEL .

Володимир був родом із Миргорода, де займався греко-римською боротьбою під керівництвом відомого місцевого наставника Сергія Шудегова. Неодноразово вигравав чемпіонат Полтавської області, ставав призером юніорської першості країни, а також різних українських та міжнародних турнірів.

Але Володимиру був цікавий не лише спорт, і після 9 класів Миргородської школи №1 він вирішив опанувати спеціальність “Хімічні технології та інженерія” у місцевому професійному коледжі імені Миколи Гоголя при Національному університеті імені Юрія Кондратюка, який закінчив буквально у 2021 році.

''Не ховався за чужі спини'': український борець загинув у боях під Бахмутом''Не ховався за чужі спини'': український борець загинув у боях під БахмутомУ перспективного хлопця було багато планів, але після повномасштабного вторгнення Росії у лютому 2022-го Володимир уже 25 числа взяв до рук зброю, щоб захищати Україну від окупантів. Миргородська військова частина територіальної оборони, до лав якої вступив Полістрант, охороняла об’єкти інфраструктури, проходила бойове злагодження.

''Не ховався за чужі спини'': український борець загинув у боях під Бахмутом

''Не ховався за чужі спини'': український борець загинув у боях під Бахмутом''Не ховався за чужі спини'': український борець загинув у боях під БахмутомНа початку 2023 року у складі 116-ї окремої бригади спортсмен разом з іншими миргородськими бійцями виконував завдання командування ЗСУ у найгарячіших точках Донбасу, взяв участь у запеклих боях на Бахмутському напрямку.

Але 20 січня життя Володимира обірвалося під час виконання бойового завдання на Донеччині – неподалік від розбитого росіянами Соледара. А 17 серпня спортсмену мало виповнитися лише 22 роки.

''Не ховався за чужі спини'': український борець загинув у боях під Бахмутом

''Не ховався за чужі спини'': український борець загинув у боях під Бахмутом

“Він прожив свої роки з честю та гідністю, не відсиджувався, не ховався за чужі спини, загинув, захищаючи нас усіх. Пам’ятаємо його студентом: спортсмен, активний учасник та переможець усіх змагань, чесний, відвертий, вірний товариш, ввічливий та врівноважений. Скільки планів на майбутнє залишилося нереалізованими…”, – відреагували на загибель борця в коледжі імені Миколи Гоголя.

''Не ховався за чужі спини'': український борець загинув у боях під Бахмутом''Не ховався за чужі спини'': український борець загинув у боях під Бахмутом

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини