Не хочу, щоб мої діти мали позивні, – тероборонівець про бої у Бахмуті і страх ворога

504

Дмитро Бєляк з групи “Шведи” 130 батальйону ТрО розповів про вуличні бої у Бахмуті. Військовий каже, що місто знищене просто вщент.

Про це пише 24 канал, посилаючись на Ukrainian Witness

Сержант з позивним “Білий” стверджує, що війська росіян рівняють місто із землею, аби ЗСУ не могли закріплюватись в будинках. Для цього загарбники використовують будь-яку зброю: від великих калібрів до фосфорних снарядів.

Про руйнування будинків у місті

Проєкт “Український свідок” розповідає, що до повномасштабного вторгнення чоловік працював у корпоративному бізнесі. Тепер “Білий” захищає Україну від окупанта у Бахмуті.

Дмитро розповідає, що оперативна ситуація в місті змінюється за лічені секунди.

Це стосується як лінії контакту, так і місцевості. Пауза у 38 секунд, я рахував, і росіяни знов починають штурм. Ці штурми доволі класичні: йде група 6-10 осіб, намагається зайняти коридор для пересування від своїх основних позицій. Росіяни просуваються як спрут: вулиця – перехрестя – будинок, – каже тероборонівець.

Сержант розповідає, що не раз бачив та відчував, як руйнуються житлові будинки. Зізнається, що у нього з’явилася нова фобія – коли на тебе складається цілий під’їзд: тонни, десятки тонн цегли, плит та меблів зі зруйнованих квартир.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини