«НЕ БРЕШІТЬ , нарешті, ЛЮДИ, своїм ЛІКАРЯМ! Ціна брехні- занадто дорога» – лікарка медустанови на Львівщині звернулася до пацієнтів

54208

Завідувачка терапевтичного відділення Жовківської ЦРЛ Тетяна Кудик написала у своєму Facebook допис-звернення до українців, який можна назвати криком душі.

Лікарку спонукав вчинок однієї з пацієнток їхньої лікарні, яку лікували від пневмонії. 58-річну жінку із села Глинськ на Жовківщині до них скерувала сімейна лікарка. Пацієнтка приховала від медиків інформацію про те, що контактувала із особою, яка приїхала з Італії, хоч лікарі про це неодноразово її запитували. Згодом жінці таки зробили тест, який підтвердив коронавірус. Жінку врятувати не вдалося.
«Майте совість і побережіть тих медиків, які ще ходять на роботу, бо чим більшу кількість Ви іх «виб’єте із сідла», брехнею та добиватимите дурними бесідами іх психоемоційний стан , рівнопропорційно геройство людське падатиме, бо різко зменшиться кількість тих хто може порятувати!!!!» – застерегла нечесних пацієнтів лікарка.

“БУДЬТЕ СВІДОМИМИ !!! І НЕ БРЕШІТЬ , нарешті ЛЮДИ, своїм ЛІКАРЯМ, та й зрештою собі!!!! Ціна брехні- занадто дорога( і тут я не про гроші) !!!!

Майте совість і побережіть тих медиків, які ще ходять на роботу, бо чим більшу кількість Ви іх «виб’єте із сідла», брехнею та добиватимите дурними бесідами іх психоемоційний стан , рівнопропорційно геройство людське падатиме, бо різко зменшиться кількість тих хто може порятувати!!!!

ДЯКУЮ, тим хто мене не лиш послухає, а ще й почує!!! А те , що Все буде добре., але по – іншому, не сумніваюсь !!!!!

СЬОГОДНІШНІЙ ПОСТ КРИЧУЩИЙ, сподіваюсь , що почують!!!!!
Гарного усім дня!!! і будьте здорові!!!!!
Ще досі люблю свою професію”

БУДЬТЕ СВІДОМИМИ !!! І НЕ БРЕШІТЬ , нарешті 🥶🥶🥶😡😡😡ЛЮДИ, своїм ЛІКАРЯМ, та й зрештою собі!!!! Ціна брехні- занадто…

Gepostet von Таня Кудик am Montag, 6. April 2020

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини