“Навмисна маніпуляція”: в Міноборони відреагували на корупційний скандал та пригрозили СБУ

364

У Міноборони України відреагували на скандал довкола закупівель продуктів для армії за завищеними цінами.

Там заявили, що відомості щодо змісту закупівель послуг харчування, які набули поширення в публічному просторі, “розповсюджуються з ознаками навмисних маніпуляцій та вводять в оману”, – пише Оbozrevatel.

Керівництво МОУ заявило, що звернеться до СБУ з вимогою провести розслідування і покарати тих, хто “поширює завідомо неправдиві відомості, які завдають шкоду інтересам оборони в особливий період”. Реакція Міноборони з’явилася на Facebook-сторінці відомства.

“Пріоритетом Міністерства оборони України була і залишається організація якісного та безперебійного харчування військовослужбовців, зокрема – у зоні ведення бойових дій. Для цього Міністерством у встановленому законом порядку здійснюється закупівля відповідних послуг. Відомості щодо змісту закупівель послуг харчування, які набули поширення в публічному просторі, розповсюджуються з ознаками навмисних маніпуляцій та вводять в оману”, – заявили в Міноборони.

Там також пообіцяли відзвітувати щодо скандальної закупівлі на засіданні Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки. У МО стверджують, що проведення засідання, на яке керівництво відомства напередодні викликали для звіту, було особистою ініціативою міністра оборони Олексія Резнікова. Воно, згідно з повідомленням, орієнтовно відбудеться в понеділок, 23 січня.

“Міністр оборони Олексій Резніков учора особисто звернувся до голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександра Завітневича з проханням невідкладно провести засідання Комітету та заслухати вичерпну інформацію щодо порядку, обставин та результатів закупівлі послуги харчування військовослужбовців на 2023 рік за участі представників НАБУ та ДБР”, – зазначено у повідомленні.

У заяві також підкреслено, що Міноборони наполягає на пошуку і покаранні тих, хто поширював інформацію про закупівлю продуктів для тилових частин ЗСУ за цінами, що удвічі або й тричі перевищують ринкові.

“Міноборони готує матеріали до Служби безпеки України з метою проведення розслідування щодо поширення завідомо неправдивих відомостей, які завдають шкоду інтересам оборони в особливий період”, – пишуть представники МОУ.

Що ж стосується скандального контракту, тут у МОУ планують відбутися проведенням службової перевірки.

“Міноборони сповідує принцип нульової толерантності до корупції. Щодо епізодів, які набувають суспільного резонансу, незалежно від змісту та характеру подання інформації, проводиться службова перевірка. Стосовно процесу та результатів закупівель послуги харчування так само буде проведено внутрішню перевірку. У випадку виявлення порушень у діяльності посадових осіб Міноборони вони нестимуть відповідальність відповідно до закону”, – пишуть у МОУ.

''Навмисна маніпуляція'': в Міноборони відреагували на корупційний скандал та пригрозили СБУ

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини