Нацгвардієць Марків повернувся до України

1207

Виправданий апеляційним судом в Мілані український військовослужбовець Національної гвардії Віталій Марків повернувся до України.

Про це повідомляє Espreso.

Літак із військовослужбовцем приземлився в Києві на аеродромі Нацгвардії. Марківа супроводжував міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, в Україні його зустрічали товариші по службі та журналісти.

Військовослужбовець привітав співвітчизників і побратимів та розповів, що у найближчих планах – провести час із родиною. Також Марків заявив, що продовжить службу в лавах Нацгвардії.

Крім того, Марків заявив, що причетні до спроби покласти на нього провину за загибель італійського кореспондента у зоні АТО мають понести відповідальність і він спілкується щодо цього зі своїми адвокатами.

Нагадаємо, Віталій Марків відбував покарання в італійській в’язниці після засудження його судом першої інстанції до 24 років ув’язнення за звинуваченням у вбивстві в зоні АТО італійського кореспондента Андреа Рокеллі.

До вироку суду Марків перебував під вартою з 30 червня 2017 року.

3 листопада в апеляційному суді присяжних Мілана відбулося вирішальне засідання з розгляду скарги на вирок Марківу. За результатами розгляду скарги суд повністю виправдав українця.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини