“Наступного разу не врятують”: дружина Віктора Павліка розповіла, як лікувала його від залежності

1850

Катерина Реп’яхова поділилася, що її місія – “збирати Віктора по крупинках”.

Молода дружина відомого українського співака Віктора Павліка Катерина Реп’яхова вперше розповіла, як лікувала його від залежності, – пише ТСН.

Так, на своїй сторінці в Instagram концертна директорка артиста поділилася своєю архівною світлиною, де постала 21-річною. Як повідомила дівчина, цей знімок зроблений за пів року до зустрічі із виконавцем. Після якої, вона “збиратиме його по крупинках”.

Лікуватиму його від залежності. На моїх очах скасується не один концерт. Але я буду сильною і з усіх сил рятуватиму  життя коханої людини. Сама. Без жодної допомоги. Навіть коли в реанімації мені скажуть, що наступного разу його вже не врятують. Для того, щоб це життя зробило все, щоб врятувати інше і в важкі хвилини бути поруч.
відверто поділилася Катерина

Катерина Реп'яхова

Потім, за словами Реп’яхової, її спіткають безліч інших труднощів. Серед них і хвороба сина зірки Павла.

І я знову збиратиму життя Віктора по крупинках. Але я буду сильною, я буду поруч, буду його опорою. Тому що я потрібна йому, як ніколи. Я не знаю скільки ще раз мені доведеться збирати життя Віктора по крупинках, але я буду це робити поки дихаю. Напевно, це моя місія. А ще 15 років тому пішов кращий друг брата в 21 рік. 15 років, а душа болить досі. Напевно, не існує більш сильного випробування, ніж бачити, як страждають твої близькі, – зізналася дружина співака

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини