Наступ буде в іншому форматі, ми вже бачимо ознаки, – Сухопутні війська

420

Українські військові зробили висновки після контрнаступу у 2023 році. Подальші наступальні операції будуть виконані в іншому форматі. Вже є певні ознаки щодо цього.

Це 24 Каналу заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко. Він підкреслив, що зараз в українських захисників з’являються нові типи озброєння, збільшується номенклатура.

“Висновки зроблені абсолютно. Наступний наступ буде в іншому форматі. І перші ознаки ми навіть вже бачимо”, – зауважив він.

Завдання F-16

Іван Тимочко зазначив, що для ЗСУ дуже важливо мати винищувачі F-16. Насамперед завдання цих літаків не стільки вести повітряні бої, як управляти боєм, злагоджувати взаємодію систем протиповітряної оборони, наземних Сил оборони, прикривати наземні об’єкти чи війська.

Вести повітряні бої вони можуть. У них радари кращі порівняно з радянськими, російськими, але це не основна їхня функція. Це дуже правильно насправді. Це означає, що такі літаки в рази ефективніші, принаймні мають своє обладнання, яке технічно переважає російське, – пояснив він.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини