“Наші свічки сильніші за морок ворога, ми знову переможемо смерть”: Зеленський показав потужний ролик у День пам’яті жертв голодоморів

607

Сьогодні, в День пам’яті жертв голодоморів, українці знову запалюють свічки, бо Москва знову намагається знищити український народ. Але українські свічки сильніші за морок ворога.

Про це йдеться у відеоролику до Дня пам’яті жертв голодоморів, оприлюдненому президентом України Володимиром Зеленським. Він нагадав, що Москва вже не вперше намагається знищити українців, – пише Оbozrevatel

День пам'яті жертв голодоморів

“Українці пройшли крізь дуже страшні речі. І попри все зберегли здатність не підкорюватися та волелюбність. Колись нас хотіли знищити голодом, тепер – темрявою та холодом. Нас не зламати. Наш вогонь не згасне. Ми знову переможемо смерть”, – підписав відео президент України.

День пам'яті жертв голодоморів

“Колись Москва хотіла знищити нас голодом. Вороги забирали останнє, лишаючи по собі лише смерть. Але вони не зламали українців. У пам’ять про це ми щороку запалювали свічки. Сьогодні ми знову запалюємо свічки, тому що Москва знову намагається знищити нас – тепер темрявою та холодом. Але наші свічки сильніші за їхній морок! Наш вогонь не згасне! Ми знову переможемо смерть!” – йдеться у відеоролику.

Свічки пам'яті голодоморів

Свічки в темряві внаслідок російських обстрілів

Все буде Україна!

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини