Наречена Остапчука розповіла, чим шоумен вразив її маму

1180

Христина Горняк розповіла цікаву історію про Володимира Остапчука.

Лише нещодавно з’явилися чутки, що Володимир Остапчук та його наречена Христина Горняк не ладнають. Але, судячи з усього, все це – маячня. Щасливі зірки разом і розповідають цікаві історії один про одного, передає РБК-Україна.

Ось і в програмі “Зірковий шлях” Остапчук і Горняк поділилися подробицями знайомства з батьками один одного. Наприклад, за словами Христини, її рідні в захваті від Володимира. Особливо мама.

“Вона постійно лайкає і коментує мене в соцмережі. Така просунута мама”, – розповів ведучий шоу “МАСКА” на каналі “Україна”.

Дівчина теж помітила її прихильність до Володимира.

“Мама каже мені: “Не ображай його. Я тебе знаю”. Я питаю: “Мамо, чия я дочка?” – поділилася наречена шоумена.

Через кілька тижнів відносин з коханою Володимир несподівано завітав до неї в гості.

“Ми з мамою тільки прокинулися, і приїзд Вови був для нас сюрпризом. Вова приїхав з квітами для мене і для мами. Взяв щось солоденьке до столу”, – каже Христина.

“Це була дуже смішна зустріч. Я подарував квіти і привіз торт”, – сказав популярний шоумен

Пізніше Остапчук привіз дівчину до своїх батьків. Пара захопила з собою подарунок – телевізор. Крім того, Христина зробила мамі Володимира персональний подарунок.

“Я подарувала косметику, яку вона любить. Я вибирала її сама, і мама Вови була дуже рада подарунку”, – розповіла героїня програми “Зірковий шлях”.

View this post on Instagram

Сейчас свадьбы не будет. Да, да….вы правильно прочитали. Мы переносим дату и очень ждём 💙 ⠀ Я за эти дни прошла все этапы: ▫️обиду. ▫️психи. ▫️отторжение. ▫️принятие. ✅позитивный настрой. ⠀ Когда нас подкосила болезнь, я подозревала, что празднованию свадьбы наступает «конец». ⠀ Стало жутко обидно, что вот как и почему я. Был уже спланирован девичник, вот прям послезавтра мы должны были ехать с моими подругами, у Вовы был спланирован мальчишник… ⠀ Были примерки платьев, подготовки с декораторами, организованы сюрпризы для любимого на свадьбу и тут все перевернулось в другую сторону… ⠀ Можно конечно сесть и подумать, что все это знаки, а можно как мы, подумать, что значит будет ещё круче праздник, но немного позже! ⠀ Во время пандемии к такому повороту событий необходимо быть готовым. Но как бы ни случилось, взять партнера за руку и пойти дальше с позитивом и надеждой на лучшее! ⠀ Всем любви! Я точно знаю, что у меня будет самая красивая и душевная свадьба, но чуть позже!👰🏻

A post shared by kristygor (@kristygor) on

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини