Нардеп жорстко “пройшовся” по роботі ТЦК: забирають хворих і працівників оборонних підприємств

634

Політик наголосив, що ТЦК мають організувати свою роботу так, аби до армії приходили не просто ті, кого вдалося “піймати”, а здорові, бажано вмотивовані люди, не вирвані з серйозних підприємств.

Секретар оборонного комітету Верховної Ради, нардеп Роман Костенко розкритикував низку порушень у роботі ТЦК та СП. Він також навів приклади таких порушень, як-от мобілізація працівника оборонного підприємства та людини з проблемами з зором.

Про це Костенко розповів у інтерв’ю “Українській правді”, – пише ТСН.

Нардеп прокоментував слова журналіста про повідомлення щодо неможливості отримати відстрочку без проходження ВЛК, тоді як після її проходження чоловікам часто видають бойову повістку.

“Зараз останні декілька днів це такий перегиб. Люди, не буду казати в якій області, говорив про це з керівниками ТЦК… Приходить людина, яка працює на оборонному підприємстві, виробляє щось для армії на серйозних підприємствах, оновити дані, що потрібно бронювання. В нього можуть забрати телефон, цій людині провести ВЛК, і вона телефонує вже, коли їде до навчального центру. Вибачте, з ким ви так працюєте?” – обурився Костенко.

Депутат зауважив, що так відбувається не всюди, але такі випадки він “розрулював”.

“Комусь все рівно, комусь (із працівників ТЦК – ред.) треба поставити галочку, що він когось призвав. А як буде все інше функціонувати, в тому числі виробництво тих чи інших засобів, зброї – його не стосується. Доводилося пояснювати, скажемо, різною лексикою – що ви робите?” – розповів народний обранець.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини