Нардеп Софія Федина готова вибачитися перед Зеленським за однієї умови

1421

Народний депутат від “Європейської солідарності” Софія Федина очікує вибачень від Володимира Зеленського та “Кварталу 95” за невдалі жарти. Тоді сама попросить вибачення за слова про те, що президента можуть вбити на Донбасі.

Про це вона сказала у кулуарах парламенту, передає Gazeta.ua.

“Що я сказала не так? На передовій безпечно? Там не стріляють? Там тільки цієї доби було близько 16 обстрілів, хоча багато хто хоче сказати, що там тиша. І президент дійсно не безсмертний.

Я готова вибачитися за секунду після того, як буде вибачення за регіт над згорілим будинком Гонтаревої, за обзивання України повією, за жарти над тим, як “беркутівці” били майданівців. Я готова вибачитись після того, як буде вибачення за насмішки над українським військом. За “розстріл парламенту” хочу так само почути вибачення. І за інсценізацію у телевізійному вигляді похорону Порошенка”, – сказала Федина.

26 жовтня на відео у Facebook нардеп Софія Федина заявила: “Товаріщ президент, таке враження, думає, що він безсмертний. Там ненароком може вибухнути граната. А знаєш, там обстріли бувають випадкові”.
Така репліка пролунала у контексті поїздки Володимира Зеленського у зону розведення сил – місто Золоте на Луганщині.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини