“Боягузлива, пуста, скандальна людина, яку навіть журналістом не назвеш” – Наталія Влащенко про Дроздова

463
Наталія Влащенко
Наталія Влащенко

Відома телеведуча Наталія Влащенко на своїй сторінці у Facebook висловила свою думку про свого екс-колегу журналіста Остапа Дроздова:

“Я ніколи не висловлювалася публічно і не писала в своєму ФБ про Остапа Дроздова.
Відповідь проста: я керую каналом, на якому він ще недавно працював, тому елементарно не могла відповісти йому про всіх цих «ватних тіток» та інших мерзот, про яких він ні разу не сказав мені в обличчя.

Чи не мала право. Інакше б відразу почалися публічні стогони про утиск свободи слова та ін.

Він це знав і наярював в кожному інтерв’ю. При зустрічі опускав бігаючі очі і пробігав повз…

Боягузлива, порожня, скандальна людина, якого і журналістом то назвати складно
Сьогодні деякі засоби масової інформації почали писати про те, що у своєму інтерв’ю відомій пропагандистці він нагороджував жителів Донбасу непристойними епітетами
З цього приводу хочу сказати наступне: шановні мешканці Донбасу і Луганщини, в сім’ї не без виродка. Не всі люди в Україні думають, як він. Більшість думає інакше. Ця людина роками розпалює ворожнечу, але спробуйте надіти на нього військову форму і на кілька діб затягнути на фронт. Кричатиме, ридати і чіплятися за відкоси
Це мій перший і останній коментар з приводу Д, який заради того, щоб про нього говорили готовий навіть на білий килим …))

Завжди асоціювався у мене зі знаменитим анекдотом про те, як футболіст з особливостями промахнувся по воротах, весь стадіон кричить «п-с!» – а він кайфує, тому що – що ще, крім слави йому треба”, – написала Влащенко.

Я никогда не высказывалась публично и не писала в своем ФБ об Остапе Дроздове. Ответ простой: я руковожу каналом, на…

Gepostet von Natasha Vlaschenko am Dienstag, 29. Oktober 2019

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.