“Наполягаємо лише на одній умові”: у США більше не проти ударів України по Росії, – The Times

715

У Пентагоні тривалий час забороняли Україні бити по території Росії. Щоправда, після численних масованих ударів по українській енергетиці думки в американському оборонному відомстві змінилися.

Зараз Пентагон дає Україні зелене світло щодо ударів по Росії. Однак є одна умова – українські військові повинні дотримуватися міжнародних законів війни та Женевських конвенцій. Тобто, жоден цивільний не повинен постраждати, передає 24 канал.

Настрої у Вашингтоні щодо ударів по Росії змінилися

У Вашингтоні тепер менше стурбовані, що нові далекобійні удари, направлені вглиб Росії, можуть призвести до драматичної ескалації. Адже досі ціллю всіх масованих атак Росії були цивільні об’єкти.

Щоправда, у Вашингтоні не хочуть розголосу, що вони дали зелене світло Києву щодо ударів по Росії. Зокрема, щодо цього питання висловився держсекретар США Ентоні Блінкен, який сказав: “Ми не заохочували та не дозволяли українцям завдавати ударів усередині Росії”.

Однак, джерело The Times у Пентагоні зауважило: ми не говоримо Києву: не завдавайте ударів по росіянах у Росії чи Криму”. Адже США не можуть вказувати Україні, що робити. І вирішувати саме Києву, як використовувати свою зброю.

Але коли, вони застосовують поставлену нами зброю, ми наполягаємо лише на тому, щоб українські військові відповідали міжнародним законам війни та Женевським конвенціям. Це єдині обмеження. Вони стосуються вбивств і ударів по російських родинах. Наскільки нам відомо, Україна дотримується їх, – наголосив чиновник.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини