“Нам вдалось зупинити русифікацію освіти” – Володимир В’ятрович

2076

Завдяки позиції “Європейської Солідарності” та об’єднанню всіх патріотичних сил в Україні монобільшість так і не наважилась винести на голосування в зал скандальний законопроект Максима Бужанського про русифікацію освіти.

Про це повідомив народний депутат Володимир В’ятрович, – пише Газета.юа.

“Ми виграли цю битву! “Слуги” не посміли ухвалити русифікаторський законопроєкт Бужанського, закрили сесію і пішли на парламентські канікули до вересня. А це означає, що з 1 вересня 2020 року, як і планувалося, 200 тисяч учнів 5-11 класів переходять на навчання українською мовою. Це означає, що ми захистили закон про мову і закон про освіту”, – написав В’ятрович на своїй сторінці у мережі Facebook.

“Рішучі протести державницьких сил у парламенті й за його межами, тисячі людей, які вийшли на протест у Києві і по всій Україні змусили їх відступити. Щиро дякую кожному, хто виявив свою громадянську позицію і піднявся на захист нашої мови, – зазначив народний депутат.

“Разом ми виграли цю битву, але війна за ідентичність триває. Це частина гібридної війни, яку Москва і її п’ята колона ведуть на різних фронтах – від парламенту до Конституційного Суду, атакуючи нашу мову, нашу культуру, наш інформаційний простір. Ми зобов’язані вистояти, захистити нашу ідентичність, нашу мову, нашу національну державність. А для цього – маємо бути відповідальними і єдиними. Все буде Україна!”, – переконаний Володимир В’ятрович.

Ми виграли цю битву! «Слуги» не посміли ухвалити русифікаторський законопроєкт Бужанського, закрили сесію і пішли на…

Gepostet von Volodymyr Viatrovych am Freitag, 17. Juli 2020

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини