Найсильніші на континенті: Збірна України з легкої атлетики виграла “золото” на Європейських іграх

2528

Збірна України з легкої атлетики посіла першу сходинку в командних змаганнях на Європейських іграх-2019.

Зазначимо, що у вирішальній гонці переслідування “синьо-жовті” випередили господарів збірну Білорусі. Долю “золота” вирішила майже секунда відриву, – повідомляє ТСН

Україна захопила лідерство з самого початку, коли було здобуто перше місце в забігу на 100 метрів у чоловіків. Також на лідируючій позиції ми завершили стрибки в довжину, постаралася Марина Бех-Романчук.

Ця медаль найвищого гатунку стала для української команди вже третьої в “Королеві спорту” та дев’ятою загалом.

Наразі Україна має вже 32 медалі та розташовується на четвертій позиції в загальному заліку.