На трибунах матчу збірної України помітили фанів у футболках “Хочу жить”

1641

У п’ятницю, 21 червня у рамках чемпіонату Євро-2024 збірна України зіграла матч з Словаччиною. Під час гри на футбольних трибунах можна було помітити вболівальників з символікою проєкту “Хочу жить”

Зазначимо, що підопічні Сергія Реброва у видовищному поєдинку здобули вольову перемогу над Словаччиною. Попри перший пропущений гол, українці зрівняли рахунок, а після вирвалися вперед, – пише 24 канал.

Фани у футболках “Хочу жить”

Під час матчу Україна – Словаччина на трибунах помітили фанів з символікою державного проєкту “Хочу жить”.

Це не російська пропаганда чи провокація. Поки російська влада блокує дзеркала нашого сайту і будь-які згадки про наш проєкт, українці розповідають усьому світу про нього прямо під час матчу, – вказали у проєкті.

Зазначимо, що “Хочу жить” – державний проєкт Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Він створений для військовослужбовців Збройних сил Росії та Білорусі, які бажають добровільно здатися у полон.

Проєкт гарантує утримання військовослужбовців згідно з нормами Женевських конвенцій. Крім того, таким військовослужбовцям також гарантується, що після добровільної здачі в полон вони не будуть обміняні і не будуть повернені до Росії, якщо не забажають цього самі.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини