На “Танцях з зірками” несподівано “виступив” Григорій Чапкіс (фото і відео)

1436

У третьому випуску популярного шоу “Танці з зірками” показали танцювальний номер на честь пам’яті легендарного Григорія Чапкіса. Хореограф з’явився на проєкті як символ шоу.

За допомогою технологій створили доповнену реальність, яка дозволила глядачам візуально насолодитися рухами маестро. Про це стало відомо під час прямого ефіру шоу, – пише OBOZREVATEL .

За словами продюсера Володимира Завадюка, ідея цього номера народилася задовго до початку сезону. Головне завдання полягало в тому, щоб в ефірі з’явився образ Григорія Чапкіса.

“Свою роботу ми почали з того, що обрали найкращий відеофрагмент з минулого сезону тривалістю 8-10 секунд і покадрово його вирізали, щоб імплементувати в ефірне відео. У цьому фрагменті крута хореографія і виразні емоції. Це важливо для всієї команди, тому що Григорій Чапкіс зробив великий внесок у шоу “Танці з зірками”, – зазначив продюсер.

Кадр з танцювального номера

Складність процесу полягала у великому об’ємі покадрової обробки. Отримані кадри обрамляли підсвічуванням для входу і виходу з ефірного відео.

Чапкіс знову з'явився на сцені проєкту

Реакція глядачів

У мережі стали активно коментувати танцювальний номер з Чапкісом. Глядачі залишилися в захваті від зробленої роботи.

“Це щось неймовірне, такий гарний номер, дякую технологіям, величезне щастя знову побачити цю прекрасну людину”, “Давно я так не плакала, сльози аж на колінах”, “Завадюк, навіщо ви це зробили? Я ридала, і пила валер’янку. Звичайно молодці, дуже сильно. Дякую, ви найкращі, всі ваші шоу – це космос”, – пишуть люди.У мережі стали активно коментувати танцювальний номер з Чапкісом

Коротко про знаменитість:

Григорій Чапкіс – український танцюрист і хореограф, лауреат трьох міжнародних конкурсів, народний артист України, суддя телевізійного проєкту “Танці з зірками”, керівник “Школи танців Чапкіса”. Був одружений чотири рази. Четверта дружина молодша за Чапкіса на 51 рік – вона ровесниця його внучки Ганни Сафрончик. Грег – його син від другого шлюбу, молодший Чапкіс працює хореографом хіп-хопу в Сан-Франциско (США).

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини