На Сході жінка 2 км несла пораненого собаку по замінованій стежці, аби врятувати

2842

Мешканка прифронтового селища Борний Бугор на Донеччині, аби дістатися ветеринара, два кілометри по замінованій стежці несла собаку, який підірвався на розтяжці і стікав кров’ю

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив волонтер Євген Каплін і опублікував фото собаки, який зараз живий, хоч і без лапи та одного ока, передає Depo.Донбас.

Пса звати Рижик, мешкнка Чорного Бугра Надія Петрівна, однією з восьми, які ще залишилися в цьому ізольованому населеному пункті, каже, що не могла залишити тварину помирати.

Їй спочатку довелося два кілометри по замінованій стежці нести собаку на собі, тому що в їхній населений пункт неможливо заїхати на автомобілі, а потім за 500 гривень наймати машину з селища Південне, де починається асфальтована дорога, щоб дістатися до Костянтинівки, де знаходиться найближча до прифронтової локації ветеринарна клініка.

“Господарі кинули Рижика, коли в 2018-му у нас почалися сильні обстріли, вони були змушені тікати з населеного пункту. Я підгодовувала Рижика, потім забрала його до себе додому, він став повноцінним членом нашої сім’ї. І тут таке … я не могла залишити його просто вмирати стікаючи кров’ю, він же живий”, – сказала вона.

На Донеччині жінка 2 км несла пораненого…

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини