На Різдво в окупованому Криму співали українські колядки і пісні (фото, відео)

757

В окупованому Росією Криму Різдво не пройшло без українських пісень – в центрі Сімферополя і Ялти співали колядки.

Як повідомляє “Крим. Реалії”, 7 січня в Сімферополі відкрили різдвяний вертеп. Перед гостями на площі виступив міський хор художньої самодіяльності та церковний хор. А учасниці вокального ансамблю міського культурно-дозвіллєвого центру імені Шевченка співали колядки та інші українські пісні, передає Сьогодні.

Зокрема, в окупованому місті заспівали “Щедрик” Леонтовича, “Нова радість стала”, “На небі зiрка”, “Тиха нічь, свята нiчь”. Деякі з присутніх на Різдвяну службу прихожан підспівували хору.

Колядки у Ялті.

Ялта. 2020 рік. До речі, російська мова – єдина слов'янська, у якій нема власних колядок. Відео – приклад того, як важливо виростити одне покоління, яке не буде навіть пам'ятати про совок. А також відео про те, чому рашка намагається відмотати все назад. Бо її час спливає.

Gepostet von Баба і кіт am Dienstag, 14. Januar 2020

Крім того, українські пісні звучали під час вечірньої служби у Різдвяну ніч з 6 на 7 січня в одному з ялтинських храмів.

Нагадаємо, нещодавно в окупованому Росією Севастополі на святі народної пісні “Співаю тобі, мій Севастополь” кілька колективів виконали пісні українською мовою.