На Одещині збудують нове місто-курорт за 3 млрд доларів. Фото

731

На Одещині планується реалізація масштабного інвестиційного проєкту під назвою “Дунайя”. Він уже отримав офіційний фундамент та державну позицію завдяки відповідному розпорядженню облдержадміністрації.

Це означає, що на півдні регіону розпочнеться будівництво нового курортного міста, – пише Оbozrevatel.

На природній косі між штучним озером Сасик та Чорним морем з’явиться десятикілометрова набережна з готелями та казино. Про це на особистій сторінці у Facebook повідомив помічник голови Одеської ОДА Юрій Дімчогло.

Ініціатори проєкту прогнозують, що “Дунайя” стане гідним конкурентом популярної серед туристів Затоки.

“Ну що, Затоко, тримайся. Українська Бессарабія і вся Східна Європа має отримати новий потужний, сучасний, продуманий і спланований туристичний центр і курортне місто. Це також об’єкт для великих інвестицій та безлічі робочих місць”, – прокоментував Дімчогло.

Як буде виглядати нове курортне місто в Одеській області

Новий курорт з'явиться на косі між озером Сасик та Чорним морем

У коментарях мешканці області зраділи перспективним змінам, тоді як екологів насторожив проєкт. Фахівці стурбувалися тим, що “Дунайя” будуватиметься на місці унікальної незайманої природи, у той час як поруч розташовані чотири курорти, що не розвиваються.

“Прекрасна новина”, “Нарешті, успіхів!”, “Крутий проєкт, а новина з робочими місцями – ще краща”, “А про природну територію, що охороняється, взагалі ніхто не думає? Там проходить Європейська смарагдова мережа”, “Ви готові укатати в бетон все”, – сперечалися під постом Інтернет-користувачі.

Коментарі під публікацією Юрія Димчогло

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини