На горі Парашкана Львівщині збудують прихисток для туристів

597

Проєкт був ідеєю загиблого на війні пластуна Тараса Гаврилишина.

Фото умовне/ гора Парашка

На горі Парашка, що розташована у національному парку «Сколівські Бескиди» на Львівщині, планують збудувати гірський прихисток для туристів. Проєкт присвячують загиблому на війні пластуну Тарасу Гаврилишину. Про це у коментарі Tvoemisto.tv зазначила громадська діячка та пластунка Юлія Гвоздович.

«Будівництво гірського прихистку на горі Парашка було останньою волею нашого колеги з куреня морського пластування «Пласту» Тараса Гаврилишина. Ми вже мали першу інформативну зустріч із органами місцевої влади, з обласною адміністрацією, щоб отримати дозвіл і зрозуміти, чи є обмеження. Також розмовляли із директора національного парку «Сколівські бескиди», тому що там є межі заповідника і потрібно було зрозуміти, чи там взагалі можна щось будувати», – зазначила вона.

Наразі нема плану реалізації проєкту, а для того, аби визначити локацію, потрібно, зачекати, колі зійде сніг.

«Через кілька тижнів ми визначимо точку. Це буде прихисток по типу гірської колиби, яка буде постійно відкритою, а не готель. Усі охочі зможуть її відвідати. Ми знаємо, що гора Парашка це дуже популярний маршрут і було багато випадків, коли люди замерзали на горі, бо не було де сховатися», –  пояснила вона.

Фінансування прихистку на горі Парашка відбуватиметься коштами «Пласту», родини Тараса Гаврилишина та фандрейзингової компанії.

«Фінансування цього прихистку здійснюватиметься коштами Пласту, зокрема, наших куренів, сім’ї Тараса. Основну частину суми ми плануємо залучити через фандрейзингову компанію, яка стартуватиме на початку травня. Крім того, плануємо перший етап робіт завершити до дати загибелі Тараса – 1 листопада», – зазначила Юлія Гвоздович.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини