На фронті героїчно загинув український захисник із Лисичанська Сергій Савельєв (фото)

485

У боях за Україну поліг воїн із Лисичанська Луганської області Сергій Савельєв. Ті, хто знав Сергія, кажуть: він любив Батьківщину, тож без вагань став на її захист.

Свій останній бій Герой прийняв 13 травня, так і не дочекавшись звільнення рідного міста від російської окупації. Трагічну звістку повідомили у Лисичанській міській військовій адміністрації, – пише OBOZ.UA.

“Із сумом повідомляємо про загибель нашого Захисника, мешканця міста Лисичанська Сергія Савельєва, який героїчно загинув 13 травня 2024 року захищаючи рідну Україну”, – зазначено у повідомленні.

Сергій народився у Лисичанську. Там минули його дитинство та юність. Він вчився у Лисичанському ліцеї №8, з якого випустився у 2008 році.

“Вчителі пам’ятають Сергія дуже ввічливим, вихованим, здібним, гарним хлопцем”, – згадують про воїна у ліцеї.

“Світла, вічна пам’ять тобі, Сергію! Ти любив нашу Батьківщину й не вагаючись став на захист України. Дякую тобі, наш Герою! Дякую мамі Валентині Григорівні, що виховала порядного, достойного сина, Захисника України! Щирі співчуття матері, рідним, побратимам! Сум і біль”, – написала у коментарях під повідомленням про загибель Героя на сторінці Лисичанської МВА знайома родини Ольга Сотник.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини