На Донеччині загинув 24-річний льотчик: відводив підбитий літак від будинків

1752

27 січня під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув 24-річний Мурашко Данило Геннадійович. Літак героя підбив ворожий винищувач.

Після влучання літак Данила почав падати прямо на населений пункт Шабельківка. Пілот, попри малу висоту польоту, до останньої секунди намагався відвести літак від житлових будівель. У зв’язку з цим боєць втратив висоту, не зміг безпечно катапультуватися та загинув смертю героя, передає 24 канал.

Данило присвятив життя захисту України

У бригаді розповідають, що з першого дня повномасштабної війни офіцер сумлінно та мужньо виконував усі поставлені бойові завдання, проявляючи героїчну відданість військовій справі, патріотизм та бездоганне служіння українському народу.

Він був відданим товаришем та яскравим прикладом для військовослужбовців нашої частини, – йдеться у повідомленні.

З 24 лютого 2022 року по 27 січня 2023 року здійснив 141 бойовий виліт. За цей період Данило знищив:

70 одиниць броньованої техніки,
80 автотранспортних засобів,
30 автоцистерн паливно-мастильних матеріалів,
600 окупантів.

Пілот неодноразово виводив авіаційну техніку з-під ракетних ударів противника. За видатні досягнення у боротьбі з ворогом бійця нагородили орденами Богдана Хмельницького всіх трьох ступенів.

За захист державних інтересів, мужність і відвагу, зміцнення обороноздатності та безпеки України майор Мурашко Данило Геннадійович командуванням військової частини представлений до присвоєння звання “Герой України” (посмертно).

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини