додому Новини На Донеччині боєць на світанку грає на трембіті: відео, від якого мурашки...

На Донеччині боєць на світанку грає на трембіті: відео, від якого мурашки по тілу

7275

Наші захисники надзвичайні. Фотографи Влада і Костянтин Ліберови зробили потужні кадри бійця на Донеччині. На світлинах він грає на трембіті. Також зняли відео, від якого мурашки по шкірі.

На фото та відео – Богдан з 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” – тактичного формування Сухопутних військ ЗСУ. Сам хлопчина родом з Закарпаття, але зараз він на Донеччині, щоб боронити рідну землю від ворога, – пише 24 канал.

Зіграв на трембіті на Донеччині

Колись, після перемоги, ми зможемо в деталях розказати вам його історію і його без перебільшення подвиги на цій війні. Вистачить, мабуть, на цілу книгу.А поки розкажемо вам, що він за людина,
– кажуть фотографи.

Як з’ясувалося, трембіту йому якось подарували друзі. Вона мала бути просто сувеніром, але переросла у справжнє захоплення майбутнього бійця. Богдан зачитувався про цей музичний інструмент, дивився ролики на ютубі, а у вільний час – практикувався.

На світанку він виїжджає якомога далі від людей та пронизує землю та повітря Донеччини потужними звуками, що наче викарбувані в нас в генетичному коді,
– додали Ліберови.

Вдома на Богдана чекає його маленька донечка Настя. Дівчинка подарувала захисникові оберіг – іграшкову собачку. Її захисник носить у своєму бронежилеті. У малечі вдома така ж іграшка. Боєць домовився з нею, що вони поміняються іграшками, коли він повернеться додому.

Під дописом Влади та Костянтина Ліберових українці залишили дуже багато коментарів. Вони висловлювали захват і вдячність нашому захисникові. Ось декілька з дописів:

  • “Дійсно мурахи по шкірі від звуку трембіти. Нехай усі Святі оберігають вас, Богдана та його побратимів, дякую за настільки потужні фото”.
  • “Я не можу навіть описати своїх емоцій. Це так прекрасно, але водночас розриває серце”.
  • “Бережи Боже цього могутнього Воїна!”
  • “Це щось неймовірне! Такого точно нема ніде у світі”.
  • “Неймовірна людина. Безмежна подяка і шана захиснику”.
  • “Трембіта наче пробуджує землю… мурахи…”

 

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини