На чолі з Ольгою Харлан: українські шаблістки здобули “золото” на етапі Кубку світу

755

Українські фехтувальниці зайняли найвищу позицію на п’єдесталі пошани Кубка світу. Чемпіонський колектив очолила Ольга Харлан

Про це пише 24 канал, посилаючись на НОК

Україна здобула “золото” на етапі Кубка світу з фехтування. Таке досягнення “синьо-жовтим” підкорилося вперше з 2016-го року.

Доклавши максимум зусиль задля перемоги

Український колектив пройшовши не простий шлях, зміг тріумфувати на міжнародних змаганнях у Батумі, Грузія. “Синьо-жовтих” очолювала іменита Ольга Харлан, також учасницями чемпіонського квартету стали Юлія Бакастова, Аліна Комащук і Олена Кравацька. У фінальному поєдинку українки взяли кору над представницями зі США (45:42). До того “синьо-жовті” змогли здолати Алжир (45:43), Францію, яка очолює перший номер світового рейтингу (45:44), Азербайджан (45:37), а у півфіналі Італію (45:36).

Вирішальна дуель видалась максимально напруженою. Все через те, що перед останніми 2 боями “синьо-жовті” поступалися у 3 уколи. Та от виступ Аліни Комащук зміг перевернути хід подій, оскільки на останній етап українки вийшли уже з перевагою в плюс 2. Фінальний акорд взяла на себе саме Ольга Харлан, яка здобула перемогу з рахунком 5:4, цим самим поставивши чемпіонську крапку на змаганнях. Тріумф на такому рівні став першим для України з 2016-го року.

Варто зазначити, що етап Кубка світу в Батумі був першим відбірковим на Олімпіаду-2024.