На Буковині поліцейська відрізала своє волосся для перук потребуючим діткам (відео)

447

Дівчина запевняє, що не шкодує про свій вчинок.

На Буковині капрал поліції Мар’яна Жизномирська, надихнувшись вчинком маленької харків’янки, яка відрізала своє волосся для перуки хворої дитини, вирішила також пожертвувати свою розкішну косу для двох 5-річних дівчат, які втратили волосячко внаслідок хіміотерапії.

Про це повідомляє ТСН, посилаючись на  пресслужбу Нацполіції.

“5-річні Софійка та Валерія — мужньо борються з хворобою. Зараз вони перебувають у відділенні oнкoгeмaтoлoгії обласної дитячої клінічної лікарні. Через пройдені хiмioтeрaпiї дівчатка втратили волосся. Аби підтримати їх, інспектор відділу соціальної роботи Управління кадрового забезпечення поліції Чернівецької області Мар’яна Жизномірська відрізала своє волосся та передала мамам діток для виготовлення перук маленьким красуням”, — розповіли у поліції.

На Буковині поліцейська відрізала своє волосся для перук онкохворим діткамТак вона започаткувала благодійну ініціативу…

Gepostet von Поліція Чернівецької області am Mittwoch, 27. Mai 2020

Місцеві лікарі констатують, що це вперше їхнім пацієнтам роблять такий подарунок. Мар’яна запевняє, що не шкодує про свій вчинок, а мамам хворих дівчаток пообіцяла і подальшу підтримку.

На такий крок поліцейську надихнула 10-річна дівчинка з Харкова, яка віддала своє волосся для діток, хворих на алопецію. Тож вона започаткувала благодійну ініціативу “Підтримай тих, хто потребує” і власним прикладом показала, що допомагати — просто.