На 76 станціях метро Берліна розмістили плакати з Україною

1247

На 76 станціях берлінського метро з понеділка, 11 листопада, з’явилися плакати з краєвидами України – Карпат, Києва, Львова та Одеси.

З метою формування позитивного іміджу України, плакати розмістили на 150 місцях на станціях в центральній частині Берліна, повідомляє Укрінформ.

На 76 станціях метро Берліна розмістили плакати з Україною

Грант отримали від МЗС України. Спершу планували показати на плакатах 50 винаходів, як українці подарували світу, оскільки Берлін вважається містом інновацій. Але зрештою на прохання посольства України у ФРН розмістили фотографії українських краєвидів.

«Ми звернулися до професійної агенції, яка використовує рекламні площі в метрополітені, співпрацює зі столичним муніципальним транспортом BVG, забронювали 150 місць у зоні А, на станціях у центральному районі міста», – розповіла координаторка проекту Ганна Слободянюк-Монтавон.

Київ презентовано Софійським собором. Акцію, яка триватиме тиждень, ініціювала організація IWEK.

Для українців, які зараз перебувають в Берліні, посольство пропонує взяти участь в акції: сфотографуватися біля такого плакату і розмістити фото в соцмережі, додавши хештег #ukrainenowde та #discoverukraine.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини