“Ми залишаємося близькими людьми” – Олена Кравець про дружбу з першою леді

1955

Актриса “Кварталу 95” Олена Кравець заявила, що перша леді України Олена Зеленська залишається для неї близькою людиною. Зірка зазначила, що попри те, що вони зараз менше спілкуються, – продовжують йти по життю “тримаючи один одного за руку”.

Такими подробицями Кравець поділилася в ефірі “Сніданку з 1+1” після того, як побачила сюжет, в якому перша леді висловила їй підтримку як ведучої нового проєкту “Твій день”. Як зізналася актриса, Олена поки особисто їй не писала, але вона знає, що Зеленська стежить за її життям, – пише Оbozrevatel

“Я розумію, що вона стежить за змінами у нашому житті, і в моєму особисто. І мені було дуже приємно, ми не перестали бути близькими людьми. І, як я це називаю, ми тримаємо один одного за руку”, – коротко сказала Кравець.

Олена Кравець та Олена Зеленська

Нагадаємо, що сім’я зірки студії “Квартал 95” Олена Кравець і сім’я екскерівника “Кварталу”, а нині президента України Володимира Зеленського, є кумами. Так, чоловік Олени хрестив доньку Володимира і Олени Зеленських. А ось сама Кравець є хрещеною мамою першою леді країни.

“Ми хрестили доньку Володимира та Олени. І тут з’ясувалося, батюшка нас запитує: “Всі хрещені?”. Олена каже: “Ні”. Він каже: “Як, ні? Давайте і вас похрестимо”. “Ну давайте. А хто буде хрещеною, Лєнчік, будеш моєю хрещеною?”. Я кажу: “Давай”. Тобто, отак було, на місці”, – розповідала раніше Кравець, пишет tsn.ua.

Олена Кравець та Олена Зеленська в молодості

Олена і Володимир Зеленський на свальбе Кравець

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини