“Ми втратили зв’язок із групою”: командир розкрив нові обставини розстрілу окупантами воїна ЗСУ за слова “Слава Україні”

419

Український снайпер 163-го батальйону 119-ї окремої бригади ТрО Чернігівської області , який перед розстрілом сказав росіянам “Слава Україні”, того фатального дня разом зі своєю групою висунувся на завдання і вступив у бій із переважаючими силами противника в Донецькій області. Усі п’ять українських воїнів, які були у групі, загинули.

Про це розповів командир Мацієвського, повідомляє ТСН.

“Ситуація була важка, напружена. На жаль, ми втратили зв’язок із групою, в якій був Олександр. Усі загинули в цій групі”, – згадав він

Забрати тіла тоді не вдалося. Героїв, які віддали життя за Україну, повернули додому для гідного поховання пізніше, під час обміну.

Експертизу ДНК не проводили, Мацієвського з численними кульовими пораненнями впізнали мама та побратими – і за шрамом над бровою, і за подарованим командиром шевроном.

Мацієвський, як сказав його командир, був із непростим характером, але дуже надійним і відповідальним.

Мати Мацієвського описала свою першу реакцію, коли побачила відео, як саме загинув її син: “Я дивлюся… Сашко! Це ж Сашко!”

Герой на початку великої війни брав участь в обороні Чернігова й області. Згодом вивчився на снайпера і наприкінці 2022-го потрапив на Донбас.

Востаннє мати розмовляла із сином 29 грудня минулого року. Воїнові було 42 роки, він розлучений, має 19-річного сина. Герой народився й навчався в Молдові, але потім переїхав до Ніжина (Чернігівська область).

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини