“Ми – унікальна країна… 1 хворий – на 41 мільйон! Приймаємо щодня літаки з гарячого вогнища інфекції і навіть не думаємо закрити кордони” – Леся Коковська-Романчук

352

“Коронавірусу в Україні не виявлено. Бо ніхто й не брався виявляти….”

Про це на своїй сторінці у Facebook пише ліkарка з Тернополя Леся Коковська-Романчук:

“Для цього потрібно спершу обстежити хворого на грип А і В, потім на всякі-різні інші вірусні інфекції, в тому числі TORCH, і лиш тоді зразок невідомо чого надсилається до Києва. Не кожен вірус витримає ту процедуру. (Не я придумала, так справді роблять).

Тест-систем в області немає. Бо коли треба було над цим працювати, міністерка сиділа в Санжарах, а її шеф Радуцький гарячково розпродував засоби захисту з українських складів китайцям, бо їм треба. А ми залишилися впорожні перед реальною загрозою. Хтось за це відповість? Як завжди, карлики переморгають.

А ми – унікальна країна. З унікальним імунітетом – 1 хворuй на 41 мільйон!

Приймаємо щодня літаки і бусики з гарячого вогнuща інфekцiї і навіть не думаємо закрити кордони, поки не пізно.

Бо пізно вже давно.

Але все – ОК. Бо вірус не виявлено. Спробуй його вияви, як нічим…”

Коронавірусу в Україні не виявлено. Бо ніхто й не брався виявляти. Для цього потрібно спершу обстежити хворого на грип А…

Gepostet von Леся Коковська-Романчук am Mittwoch, 11. März 2020

Алла Гунченко для Про Львів

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.