Ми лежали, а офіцер стояв, усміхався: курсантки розповіли моторошні деталі ДТП за участі майора

1681

У моторошній ДТП на території військової академії постраждали 3 курсантки: Галина Николин, Тетяна Ніколаєва та Олександра Гуй. На них наїхав майор Володимир Холодний, який був напідпитку. Дівчата добре пам’ятають той день та момент, коли лежали на асфальті, а офіцери дивились на них, курили та усміхались. Також постраждалі розповіли деталі розслідування справи.

Постраждалі у ДТП поділились спогадами того дня та розповіли, як планують своє майбутнє, передає 24 канал.

“Ми ті, яким не пощастило відстрибнути”

Одна з постраждалих Олександра Гуй розповіла, що офіцери розпивали алкоголь у той день з самого ранку.

“Ми бачили, вони ходили, курили і вже були п’яні. Коли ми підійшли до сходів, Сивоконь був у важкій стадії алкогольного сп’яніння. Він просто був спертий у сходи. Холодний і Подолян стояли збоку”, – сказала Гуй.

Усі курсанти чекали, коли відкриють двері, аби забрати форму. В один момент майор Володимир Холодний зник, а повернувся вже за кермом машини.

Він намагався показати, як вміє їздити – якраз були гарні дівчата. У нас вже був страх, ми відстрибнули – це було ненормально. Він зупинився, включив музику, відкрив вікно – у мене тоді вже був страх,
зазначила Олександра Гуй.

Через деякий час майор знову зник, а курсанти продовжували спілкуватись. Далі офіцер раптово під’їхав на шаленій швидкості, а дівчата встигли подумати лише одне – “він не встигне повернути”.

“В той момент він на нас наїхав. Там стояло багато людей, але кожен спілкувався зі своєю компанією. Тобто ми не стояли саме біля них, де вони пили. Ми чекали чергу. Просто ми були ближче до машини”, – пояснила постраждала.

Друга дівчина – Галина Николин. Вона теж стала жертвою аварії і розповіла момент, який їй запам’ятався найбільше.

“Коли ти лежиш на мокрому асфальті, бо йшов дощ, з перебитими ногами, а на тебе стоїть і дивиться один з керівників – Сивоконь. Він дивиться на тебе скляним поглядом і курить. Ти переводиш погляд в іншу сторону, а там стоїть такий самий, який усміхається. Це яскравий момент, який я запам’ятала”, – сказала Николин.

За її словами, вона лежала і просила свою подругу Ольгу, яка стояла поруч, лити на неї воду.

“Я хотіла відвернутись хоча б на щось, бо шок відходив і я починала все відчувати”, – сказала Галина Николин.

Дівчата зазначили, що вони не були найкращими подругами, адже тільки приїхали в академію забирати форму та знайомитись.

“Ми ті, яким не пощастило відстрибнути. Хтось стояв вище, хтось нижче”, – наголосила Галина Николин.

Третя постраждала – Тетяна Ніколаєва – зазначила, що офіцери нібито святкували призначення Володимира Холодного в академії.

Ми стояли під сходами. Ми думали, якщо вистрибнемо на сходи, то будемо вище машини і вона нас не зачепить. Ми шукали порятунок, але машина виявилася швидшою – все,
– сказала Тетяна Ніколаєва.

“Я пам’ятаю удар, я лечу, приземлилася – і в мене вже був стан шоку. Я хотіла вставати, але подумала, що чомусь рука волога. Подивилась, а в руці стопа. Дивлюсь, а вона не в фізіологічному положенні. Тоді почала гукати на допомогу, щоб мені затиснули ногу джгутом”, – зауважила дівчина.

Дівчата обурені також через роботу швидкої допомоги. На місце викликали 3 карети, але приїхало лише 2. Тетяну Ніколаєву та Олександру Гуй забрали одразу, адже їх травми були важчими. Галині Николин довелось чекати певний час на ще одну машину.

Довідка. Аварія трапилась 25 серпня П’яний водій наїхав на трьох курсанток: двом ампутували по нозі, у іншої – зламані обидві 2020 року на території військової академії на вулиці Зоологічній у Києві. Тоді п’яний водій на Toyota Prius в’їхав у групу курсанток. Під колесами авто опинилися 3 дівчини. Курсанток у тяжкому стані доправили до військового госпіталю, у той день одразу 2 з них ампутували по одній нозі. Ще одна дівчина отримала переломи обох ніг.

Імовірний винуватець ДТП Володимир Холодний Володимир Холодний збив 3 курсанток у Києві: що про нього відомо – 46-річний майор, начальник курсу факультету підготовки військових лікарів.. За кермом він перебував у нетверезому стані, у крові в нього виявили 2,9 проміле алкоголю, що майже у 15 разів перевищує норму.