МВФ підтримує зв’язок із Зеленським. Місія прибуде у найближчі тижні

930

Голова Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард підтримує зв’язок з новообраним президентом України Володимиром Зеленським. Вона також підтвердила намір співпрацювати з його адміністрацією після інавгурації.

Про це повідомив голова Департаменту з комунікацій МВФ Геррі Райс під час прес-брифінгу у Вашингтоні 9 травня, повідомляє Громадське.

«Я можу підтвердити, що виконавча директорка МВФ насправді підтримує зв’язок з містером Зеленським під час його обрання президентом України та підкреслює, що МВФ продовжить бути готовим підтримати України, щоб допомогти їй пройти через всі ті труднощі, які стоять перед нею», — повідомив Райс.

За його словами, Лагард також підтримує зв’язок з Петром Порошенком та дякує йому за співпрацю впродовж його президентства. Очільниця МВФ також сподівається, що Україна продовжить економічні реформи.

Щодо нової місії МВФ, то Геррі Райс зазначив, що наразі немає точної дати її прибуття до України, проте очікується, що представники фонду прибудуть до Києва протягом найближчих тижнів. Представники МВФ планують обговорити економічні реформи та політики вже з новою адміністрацією.

Раніше американський банк JP Morgan, прогнозував, що до кінця 2019 року Україні не вдасться отримати новий транш Міжнародного валютного фонду в межах кредитної програми stand-by.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини