“Мріяв стати військовим”: у боях за Україну загинув 20-річний захисник із Харківщини

451

На війні за незалежність України під час виконання бойового завдання загинув воїн ЗСУ Василь Драгун із села Олександрівка Харківської області. Юному Герою наприкінці січня виповнилося всього 20 років, він з дитинства мріяв стати військовим.

Життя захисника обірвалося на фронті 6 березня. Про це повідомила Валківська міська рада у Facebook, – пише OBOZREVATEL

“Товариський, щирий, справедливий, завжди усміхнений, з почуттям гумору і надзвичайно відповідальний – таким назавжди Василь залишиться у пам’яті своїх односельців, однокласників та вчителів Олександрівської і Сидоренківської шкіл”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в мирному житті хлопець встигав навчатися і допомагати батьку вдома по господарству, та найбільше піклувався про своїх менших сестричок.

''Мріяв стати військовим'': у боях за Україну загинув 20-річний захисник із Харківщини. Фото

“Мріяв стати військовим, тому, закінчивши школу, вступив і навчався у Львівській національній академії сухопутних військ їм. Петра Сагайдачного”, – розповіла про свого учня директорка Сидоренківського ліцею Діна Новікова.

Василь Васильович Драгун був призваний до лав ЗСУ за контрактом Галицько-Франківським ОРВК. Служив начальником ремонтної майстерні артилерійського озброєння ремонтно-відновлювального батальйону. Мав звання молодшого сержанта.
''Мріяв стати військовим'': у боях за Україну загинув 20-річний захисник із Харківщини. Фото

“Не можна стримати сліз, біль і відчай огортає серця через відібране війною ще одне життя молодого хлопця, сина, брата, доброї, порядної людини. Вся громада щиро співчуває родині, друзям, бойовим побратимам загиблого Героя. Шана та вічна пам’ять мужньому сину України, який віддав своє молоде життя за свободу, незалежність і любов до рідної землі”, – зазначили в Валківській міськраді.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини