“Може початися паніка”: політолог пояснив, чому європейським лідерам не варто телефонувати Путіну

821

Телефонні розмови з Путіним, які час від часу влаштовують європейські лідери, додають йому самовпевненості і значущості.

Європейські лідери, зокрема Олаф Шольц та Еммануель Макрон, які часто телефонують до  Путіна, наводять його на думку, що його підтримують, – пише ТСН.

Про це в ефірі 24 каналу сказав політолог Петро Олещук.

Він підтримує думку, що “розмови Шольца та Макрона з лідером Кремля прокладають шлях новому насильству від Путіна”. На думку експерта, політикам краще взагалі ігнорувати Путіна і робити вигляд, що його взагалі не існує.

“Бо цими розмовами вони підтримують це маніакальне правління диктатора. Путін починає вважати, що він дійсно такий важливий, бо до нього телефонують та хочуть поговорити”, – пояснює Олещук.

Він вважає, що якщо ніхто з європейських лідерів не телефонуватиме йому хоча б впродовж кількох тижнів чи місяця, в Путіна почнеться паніка.

“Це буде реальним індикатором, що щось він робить не те. А так, якщо він кожного дня чи тижня спілкується з лідером якоїсь країни, то це підтримує його переконанню, що він все робить правильно, але треба трохи дотиснути”, – сказав він.

За словами Олещука, балаканина політиків з Путіним не покращує ситуацію в Україні, і це – серйозна проблема.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини