Міністр МОЗ пояснив необхідність карантину в Україні

283

Очільник Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) Максим Степанов заявив, що в Україні залишається досить напружена ситуація з коронавірусом, попри “зниження” щоденної кількості заражень порівняно з початом зими. Тож карантинні заходи у країні не відмінятимуть.

За його словами, 3-6 тисяч виявлених за добу випадків COVID-19 упродовж останніх тижнів пов’язано зі зменшенням тестувань. Про це він сказав на брифінгу 18 січня, який транслювався онлайн на YouTube-каналі Кабміну, – пише obozrevatel.

“Та кількість захворілих, яка є, залишається на високому рівні й змушує нас дотримуватися правил. Залишився ще тиждень карантину з посиленими обмеженими заходами. Давайте всі дочекаємося їхнього завершення, щоб потім поступово повертатися до комфортнішого, хоч і в умовах карантину, життя”, – закликав міністр.

Він підкреслив, що за минулий тиждень у країні виявили 44 620 заражень. Порівняно з позаминулим – це на понад 3,5 тисячі більше. Тоді було зафіксовано 41 063 випадки. Водночас за тиждень було госпіталізовано 13 555 осіб, що майже на 3000 менше, ніж тижнем раніше.

Степанов також закликав українців робити тести на коронавірус – зокрема, звертатися із цим до лікарів за будь-яких симптомів ГРВІ.