Міністр Максим Степанов захищає інтереси українців при медреформі краще, ніж Уляна Супрун (опитування)

380

Чинний міністр охорони здоров’я Максим Степанов захищає інтереси українців при реформуванні медичної галузі більше, ніж будь-хто з інших політиків і публічних людей в країні.

Про це свідчать дані опитування соціологічних служб “Центр Разумкова” і Фонд “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва”, повідомляє “Українська правда“.

Зокрема, такої думки дотримуються 19% респондентів. При цьому тільки 6% опитаних думають, що інтереси українців при реформуванні галузі охорони здоров’я відстоювала колишня і. о. міністра Уляна Супрун.

16% вважають, що їх інтереси захищає президент Володимир Зеленський, 15% – вказали на лікаря і блогера Євгена Комаровського, 14% – на головного санітарного лікаря Віктора Ляшко і 3% – на голови парламентського комітету з питань охорони здоров’я Михайла Радуцького. 35% громадян вважають, що ніхто з перерахованих осіб не відстоює їх інтереси.

Опитування проводилося з 3 по 9 липня методом інтерв’ю “обличчям до обличчя” і охопив 2022 респонденти, за винятком Криму і окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95%.

Фінансування опитування здійснено в рамках проекту МАТРА посольства Королівства Нідерландів.