«Мій вінок таки доплив»: стало відомо, хто є ймовірною мамою сина Вакарчука (фото)

37995

Сьогодні у фронтмена гурту “Океан Ельзи” Святослава Вакарчука народився син, якого назвали на честь батька музиканта Іваном.

Евгения Яцута: «С HBO мы остались в хороших отношениях и надеемся поработать и в более масштабных проектах» | Mediasat

Цю інформацію підтвердили у пресслужбі артиста. Проте, про мати хлопчика нічого невідомо, адже Святослав приховує свою обраницю, – пише ТСН.

Однак, кілька різних джерел підтвердили ТСН, що первістка музиканту народила 39-річна продюсерка провідного українського продакшена Radioaktive Film Євгенія Яцута.

Возможно, это изображение (1 человек)

Вони знімають рекламу, кліпи – серед них і для гурту “Океан Ельзи”.

У травні цього року, на одному з публічних кінозаходів, її помітили вагітною, а нещодавно вона просила друзів у Facebook допомогти знайти їй двох цілодобових нянь, а про дітей писала у множині. Зазначимо, що у Євгенії є донька від першого шлюбу.

Також жінка публікувала спогад з вінком на Івана Купала із загадковим написом: “Мій вінок таки доплив до призначення”.

Кто Евгения Яцута и правда ли она родила ребенка Вакарчуку | KLIKER

ТСН намагалася поспілкуватися з Євгенією, але вона не відповідає на телефонні дзвінки. Музикант поки також не дає ніяких коментарів. А пресслужба Вакарчука і не спростовує інформацію щодо Євгенії, але й не підтверджує її.

Подейкують, що Святослав зустрічається з обраницею вже рік, і саме через неї Вакарчук покинув Лялю Фонарьову, з якою був разом протягом 20 років.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини