“Мій імунітет не впорався” – дружина Віктора Павліка розповіла про проблеми зі здоров’ям на 40-му тижні вагітності

2092

Вагітна дружина українського артиста Віктора Павліка 26-річна Катерина Реп’яхова заявила, що на 40-му тижні вагітності її імунітет не впорався і вона застудилася. За словами дівчини, до цього вона сильно перемерзла, що і стало причиною проблем зі здоров’ям.

На своїй сторінці в Instagram Реп’яхова опублікувала відповідний пост, в якому описала всі подробиці і поділилася, як почувається зараз, – пише Оbozrevatel.

“Це те, чого я ніяк не очікувала. Скажу чесно, до 39 тижня я думала, що ось-ось народжу, і якось розслабилася щодо свого здоров’я. Зараз я чітко розумію, де і коли я застудилася. Того дня я холодно одяглася і перемерзла. Мій організм зараз все віддає Міші й мій імунітет не впорався”, – сказала дівчина.

Дружина Павліка розповіла про проблеми зі здоров'ям.

“Сьогодні рівно 40 тижнів. Я почуваюся вже добре”, – підсумувала майбутня мама.

Нагадаємо, що Реп’яхова і Павлік одружилися в травні 2020 року, через п’ять років після знайомства. Катя молодша за Павліка на 29 років. До вагітності вона була його концертною директоркою.

Вагітна дружина Віктора Павліка.

10 січня 2021 року Павлік і Реп’яхова оголосили, що чекають дитину – вони планують назвати сина Михайлом.

Павлік з дружиною.

Вагітна дружина Павліка поділилася новими фото

Коротко про знаменитість:

  • Віктор Павлік – український співак, народний артист України. Він народився в 1965 році в Теребовлі. Співати під гітару почав ще в юному віці. Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв.
  • Катерина Реп’яхова народилася в Дніпрі, в 17 років переїхала до Києва. Віктор Павлік запропонував їй посаду концертного директора після того, як вона три роки пропрацювала у психолога Дмитра Карпачова, організовуючи його майстер-класи.
Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини