Міг бути генералом, а залишився офіцером: Шуфрич розповів про свої “геройства” у час війни

494

Нардеп від забороненої в Україні партії ОПЗЖ Нестор Шуфрич не перестає дивувати заявами про свій “героїзм” під час війни. Політик каже, що йому пропонували генеральське звання, але він відмовився, а зараз є офіцером запасу.

Про це проросійський політик розповів в інтерв’ю. За його словами, в уряді експрезидента-втікача Віктора Януковича, коли той ще був прем’єр-міністром, йому пропонували генеральське звання, від якого політик нібито відмовився, передає 24 канал.

Шуфрич каже, що на фронті нібито є депутати від ОПЗЖ

У роки прем’єрства Януковича, Нестор Шуфрич був міністром з надзвичайних ситуацій. За словами проросійського політика, тоді йому пропонували звання генерала цивільного захисту, але “совість не позволила”.

“У мене була можливість погодитися на вище генеральське звання за посадою міністра з надзвичайних ситуацій, але я відмовився. Я сказав: як я буду дивитися в очі тим генералам, які з лейтенанта дійшли до генерала, кожну зірку собі протоптували, якщо я відразу натягну собі погони найвищого ступеня? Я відмовився. А от Валерій Хорошковський, коли очолив СБУ, спокійно прийняв звання генерала армії”, – сказав Шуфрич.

Та зараз депутат – офіцер запасу, але мобілізації не підлягає, бо за законом депутати Верховної Ради звільнені від неї. А ще в нього 3 дітей. Депутат каже, що повістки не отримував.

Проте політик каже, що нібито 7 депутатів із забороненої в Україні проросійської партії з початком війни пішли на фронт і їх вмовляли повернутися до парламенту, адже “їх обрав народ”. Шуфрич каже, що 3 депутати досі воюють, але конкретних імен він не вказав.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини