Ми пишемо нову книгу, – Group 13 ГУР пояснили, чи цікавляться партнери їхнім досвідом

261

За час війни бійці легендарного підрозділу Group 13 зуміли завдати відчутного удару по російських кораблях у Чорному морі. Такі операції не змогли не оминути увагу наших партнерів.

Водночас бійці легендарної групи пишуть книгу, якою можуть скористатися наші партнери. Про це в ексклюзивному інтерв’ю 24 Каналу розповів засновник та командир Group 13 з позивним “Тринадцятий”.

Партнери цікавляться досвідом Group 13

Часто наших іноземних партнерів дивує кмітливість українських воїнів та їхня здатність вигадувати нові тактики, поєднувати, здавалося б, непоєднувані речі та отримувати неймовірні результати.

Зараз українська армія пише нову історію війни і є фактично найбільш досвідченою силою в Європі. Цей неоціненний досвід та сила здобуваються у тяжких боях та операціях, яку здійснюють бійці різних родів військ.

Досвід Group 13 – теж унікальний. Держава, яка “не має флоту”, за допомогою дронів-камікадзе нищить флот ворога, який колись блокував наші порти та завдавав ракетних ударів по нашій країні. Те, що російський Чорноморський флот все менше залучений до цього – результат дій наших бійців, зокрема і Group 13. Завдяки цьому росіяни не можуть почуватися у морі безпечно.

“Тринадцятий” залишив без відповіді питання про те, чи цікавляться партнери досвідом ГУР МО у веденні “морського бою”, проте зазначив:

Ми пишемо нову книгу, яку намагаються прочитати багато країн.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини