Метро без жетонів: що важливо знати про київське метрополітен

1140

Після відновлення роботи метро в Києві у межах послаблення карантину пасажири користуватимуться лише електронним квитком.

Водночас вони зможуть використати придбані раніше зелені жетони протягом місяця від дати відкриття метрополітену. Про це повідомила пресслужба КМДА на своєму сайті, – пише obozrevatel 

Так, сплачувати за проїзд на турнікетах у метро Києва можна буде:

  • KyivSmardCard;
  • Карткою метро (до 31 березня 2021 року);
  • Безконтактною банківською карткою будь-якої платіжної системи на жовтих турнікетах;
  • Мобільними додатками Google Pay та Apple Pay;
  • Мобільним додатком KyivSmardСard;
  • Разовим квитком із QR-кодом (паперовим чи електронним).

Метро у Києві запрацює без жетонів

“Протягом місяця від дати відновлення роботи пасажири також зможуть використати раніше придбані жетони зеленого кольору”, – йдеться у повідомленні.

У КМДА додали, що особи пільгових категорій міста для проходу у метро мають використовувати “Картку киянина”. Загальнодержавні ж пільгові категорії повинні пред’являти оригінал відповідного посвідчення.


Метро у Києві запрацює без жетонів. Ілюстрація

“Для уникнення черг, закликаємо заздалегідь підготувати засоби оплати проїзду та перевіряти їхню наявність перед виходом з дому, особливо у дітей. Квиток для разового проїзду можна згенерувати завчасно у відповідному додатку”, – наголосили представники КМДА.

Зазначається також, що до відновлення роботи метро е-квиток можна купити у Т-кіосках, яких у Києві понад 300.

Про роботу метро розповів і мер Києва Віталій Кличко під час брифінгу 19 травня, який транслювала пресслужба КМДА на своєму Yotube-каналі.

“Усі розуміють, що нам вкрай необхідно відновлювати роботу метрополітену. Бо без цього ми не уникнемо транспортної проблеми у місті. Київ готується до відкриття метро. На станціях зараз наносять спеціальну розмітку – біля кас, турнікетів, на платформах”, – підкреслив він.

За його словами, це потрібно, щоб нагадувати пасажирам про необхідність дотримання дистанції та правил безпеки.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини